Apartamenty Centrum Park – miejsce, w którym zrealizujesz bon turystyczny w Zielonej Górze

Rodzinne wakacje w Zielonej Górze? Lubuskie zapewnia idealne warunki do familijnego wypoczynku i zwiedzania. Jeżeli przysługuje Ci bon turystyczny i nie wiesz gdzie możesz go wykorzystać w Zielonej Górze zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Apartamenty Centrum Park zapewniają nocleg w komfortowych warunkach dla całej rodziny.

Bon turystyczny – gdzie można go wykorzystać w Zielonej Górze?

Bon turystyczny ma za zadanie wpierać branżę turystyczną w czasie kryzysu wywołanego pandemią COVID- 19. Aby go uzyskać należy zalogować się do PUE ZUS i wygenerować bon w formie indywidualnego, 16- cyfrowego numeru. Bon turystyczny można zrealizować do końca marca 2022 roku na terenie całego kraju, opłacając nim usługi hotelarskie.

Można go więc wykorzystać podczas pobytu w hotelu czy pensjonacie. Warto pamiętać o tym, że można nim także uregulować płatność za imprezy turystyczne.

W Zielonej Górze bon turystyczny można wykorzystać między innymi w Polskim Towarzystwie Turystyczno- Krajoznawczym czy opłacając nocleg w Apartamenty Centrum Park. Dotychczasowa lista podmiotów akceptujących bony jest dosyć krótka, z czasem jednak powinno to ulec zmianie.

Jak można skorzystać z bonu turystycznego?

Podczas rezerwacji pobytu lub najpóźniej przy zakwaterowaniu należy okazać numer bonu turystycznego w celu weryfikacji salda. Żeby opłacić np. nocleg należy podać dodatkowo dwa kody (obsługi płatności oraz potwierdzający SMS), które zatwierdzą zakup w momencie płatności za usługę.

Wykorzystaj bon turystyczny w Apartamenty Centrum Park

Za rodzinny pobyt w Apartamenty Centrum Park zapłacisz bonem turystycznym.  Zaplanuj niezapomniane wakacje w mieście i zapewnij swojej rodzinie komfortowy nocleg w Zielonej Górze. Wystarczy podczas rezerwacji noclegu podać numer bonu turystycznego.

Kompleksowe wyposażenie pokoju, łazienki i kuchni sprawia, że nasze apartamenty są idealnym miejscem do rodzinnego odpoczynku. A lokalizacja w centrum miasta powoduje, że liczne atrakcje turystyczne znajdują się w zasięgu ręki. Nasi goście mogą również skorzystać z sauny oraz wypożyczalni rowerów, dzięki temu każdy może znaleźć coś dla siebie.