Guest Review Award 2018 dla Centrum Park Zielona Góra

Miło nam poinformować, że apartamenty Centrum Park Zielona Góra zostały nagrodzone tytułem Guest Review Award 2018. Nasi goście pozytywnie ocenili pobyt w naszych apartamentach, a sama nagroda jest dla nas bodźcem do jeszcze cięższej pracy, by wszyscy goście odwiedzający Centrum Park byli w pełni zadowoleni z naszych usług.

Guest Review Award 2018

Przyznana nagroda przez Booking.com jest wyrazem wdzięczności za ciężką pracę i zaangażowanie podczas pobytu gości. Jest to dowód na to, że nasi goście doceniają nasz obiekt, a firma Booking.com ceni apartamenty Centrum Park jako swojego partnera.

Już niedługo w naszym obiekcie pojawi się Cerytyfikat Guest Review Award 2018, który pokaże naszym gościom, że zawsze przykładamy największą staranność do tego, by pobyt Państwa w Centrum Park był zawsze udany.

Codziennie dbamy o to, by wizyta w Zielonej Górze była jak najlepiej zapamiętana. Nasze apartamenty oferują komfortowe, nowoczesne pokoje, a sam obiekt znajduje się w samym centrum miasta tuż przy zrewitalizowanym Parku Sowińskiego. Nasza obsługa dokłada wszelkich starań, by nasi gości czuli się dobrze w naszym obiekcie. Oprócz tego do dyspozycji przygotowaliśmy m.in. saunę, gdzie można odpocząć po całym dniu, wypożyczalnię rowerów, która umożliwia spędzenie aktywnie dnia i poznanie miasta z perspektywy dwóch kółek.

Planujesz pobyt w Winnym Grodzie? Skontaktuj się z nami i zarezerwuj nocleg już dziś.