Strona Główna Blog PL Mieszkania w abonamencie – co to znaczy?

Mieszkania w abonamencie – co to znaczy?

2023-11-07 Blog PL
Mieszkania w abonamencie – co to znaczy?

Interesuje Cię opcja wynajmu mieszkania w abonamencie? Zielona Góra ma już na swojej mapie takie miejsce – to Apartamenty Centrum Park. Nasze nowoczesne i w pełni wyposażone mieszkania na abonament to doskonała alternatywa dla tradycyjnego wynajmu, szczególnie dla firm. 

Mieszkania w abonamencie – Zielona Góra Centrum Park 

Szukasz mieszkania w abonamencie? Zielona Góra Centrum Park zaprasza. Jesteśmy doskonałą alternatywą dla tradycyjnego wynajmu, szczególnie dla firm i osób prowadzących działalność gospodarczą. Nasze nowoczesne i przestronne apartamenty na wynajem są w pełni umeblowane oraz funkcjonalne. Jednak niewątpliwą zaletą naszych nieruchomości na wynajem jest lokalizacja. Położone tuż przy zrewitalizowanej części Parku Sowińskiego, w centrum Zielonej Góry, a zaledwie 200 m od Focus Mall i Palmiarni dają komfort pobytu w mieście z dala od miejskiego zgiełku. Apartamenty Centrum Park to także bliskość do połączeń komunikacyjnych, dzięki czemu nasze obiekty są idealne dla osób dojeżdżających do pracy a nie posiadających własnego środka transportu. Dlatego niezależnie od tego czy poszukujesz mieszkania na wynajem dla pracownika czy dla siebie możemy zapewnić Ci doskonałe warunki mieszkaniowe. 

Mieszkania w abonamencie w Zielonej Górze 

Nasze mieszkania w abonamencie w Zielonej Górze to przede wszystkim: 

  • w pełni wyposażone lokale mieszkalne typu studio, 
  • lokalizacja w centrum Zielonej Góry, przy jednoczesnej bliskości parku, 
  • dostęp do bezpłatnego WiFi, 
  • dodatkowe udogodnienia, takie jak taras, sauna, wypożyczalnia rowerów, 
  • bliskość do przystanków komunikacji miejskiej, 
  • mieszkania położone w pobliżu sklepów, restauracji i miejsc rozrywki (Galeria Focus Mall, Aldi), 
  • BEZPŁATNE miejsca parkingowe, 
  • zakwaterowanie w pobliżu atrakcji kulturalnych ( Stary Rynek, Palmiarnia), 
  • pełne wyposażenie kuchni oraz nowoczesny sprzęt AGD, 
  • elastyczna umowa najmu oraz wygodne opcje rozliczeniowe. 

Co więcej, nasze mieszkania na abonament wyposażone są w klimatyzację oraz rekuperator powietrza. 

Mieszkania w abonamencie – Zielona Góra 

Na hasło: mieszkania w abonamencie Zielona Góra jest tylko jedna dobra odpowiedź – Centrum Park. Dlaczego? Od lat dbamy o komfort naszych Gości i posiadany bogate doświadczenie we współpracy z firmami. Nasze obiekty wyróżniają się podwyższonym standardem i są gotowe do zamieszkania po podpisaniu umowy. Jeśli zatem takie kwestie jak komfortowe warunki mieszkaniowe, niezmienna wysokość czynszu oraz atrakcyjna lokalizacja stanowią dla Ciebie najważniejsze aspekty zapraszamy do Centrum Park. Dodatkowo, na życzenie naszych Gości możemy zorganizować także takie usługi, jak pranie czy sprzątanie. Przekonaj się sam jakie korzyści płyną z wynajmu mieszkania w abonamencie w Centrum Park. 

Komentarze i opinie o naszych apartamentach można zostawiać na stronie Meteor, gdzie prezentowana jest nasza wizytówka. Zielona Góra to interesujące i piękne miasto, dlatego naprawdę warto nas odwiedzić i poznać bliżej Winny Gród.