Strona Główna Hotel Center Wypożyczalnia rowerów Zielona Góra

Wypożyczalnia rowerów Zielona Góra

2018-08-09 Blog PL - Trasy rowerowe
Wypożyczalnia rowerów Zielona Góra

Zero złotych. Tyle będzie kosztować pierwsze 20 minut jazdy rowerem z wypożyczalni miejskiej. Już niedługo zielonogórzanie i turyści będą mogli skorzystać z alternatywnego środka transportu. Kiedy ruszy wypożyczalnia rowerów Zielona Góra?

Ścieżki rowerowe rosną jak „grzyby po deszczu”

Zielona Góra dla rowerów. Śmiało można tak powiedzieć patrząc na inwestycje włodarzy miasta. Infrastruktura rowerowa ciągle się rozwija. Powstają nowe ścieżki trasy rowerowe. Oznacza to, że przesiadka z samochodu na rower będzie dobrym rozwiązaniem i z perspektywy roweru będzie można zjechać całe miasto.

Ile będzie kosztować wypożyczalnia rowerów Zielona Góra?

Tak jak wspomniano wcześniej, pierwsze 20 minut będzie bezpłatne. Jazda do 60 minut to koszt dwóch złotych, a każda kolejna godzina będzie kosztować 4 zł.  Miejska wypożyczalnia rowerów Zielona Góra ma wystartować 21 sierpnia, a sezon rowerowy będzie trwał do końca listopada. Jednoślady wrócą na swoje stanowiska dopiero od 1 marca. Planuje się, że projekt roweru miejskiego obejmie aż 360 jednośladów.

Wypożyczalnia rowerów Zielona Góra dostępna także w Centrum Park

Zielona Góra od lat przyciąga turystów, którzy lubią aktywny wypoczynek. Centrum Park Zielona Góra wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich gości stworzyli wypożyczalnię rowerów, gdzie rezerwując pokój możesz skorzystać z rowerów, a po całym dniu zrelaksować się w saunie.

Centrum Park to idealnie miejsce wypadowe do poznania całego miasta. Komfortowe apartamenty znajdują się w samym sercu miasta tuż przy zrewitalizowanym Parku Sowińskiego. Zaplanuj wizytę już dziś i rozpocznij rowerową przygodę w Zielonej Górze.

Komentarze i opinie o naszych apartamentach można zostawiać na stronie Meteor, gdzie prezentowana jest nasza wizytówka. Zielona Góra to interesujące i piękne miasto, dlatego naprawdę warto nas odwiedzić i poznać bliżej Winny Gród.