Strona Główna Zarządzenie najmem – Zielona Góra

Zarządzanie najmem
Zielona Góra

Jednym z kluczowych aspektów naszej działalności jest zarządzanie najmem. Nasze biuro oferuje profesjonalne usługi, których zakres zależy od indywidualnych oczekiwań inwestora lub właściciela nieruchomości.

Zarządzanie najmem w Zielonej Górze

Cechuje nas partnerskie podejście i dbałość o jakość obsługi. Doskonale wiemy co robić, by wynajmowane mieszkanie było w bezpiecznych rękach i przynosiło jak największe zyski. Nasza oferta skierowana jest zarówno do inwestorów z lubuskiego, jak i osób mieszkających w innym mieście, a które chciałby posiadać nieruchomość w Zielonej Górze. Zapraszamy do współpracy.

Pośrednictwo
wynajmu mieszkania

Zarządzanie najmem - bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo

Zarządzanie mieszkaniami na wynajem może być w pełni bezpieczne dzięki profesjonalnej obsłudze naszego biura. Gwarantujemy profesjonalne zarządzanie najmem, zapewniając bezpieczeństwo prawne i dogłębną wiedzę na temat tego, jak działa rynek nieruchomości w Zielonej Górze. Stosujemy sprawdzoną i bezpieczną umowę najmu, która minimalizuje ryzyko związane z nieuczciwymi lokatorami.

Zarządzanie najmem - stały dochód
Stały dochód

Opóźnienia w płatności czynszu to jedna z większych obaw właścicieli nieruchomości. Oddanie zarządzania najmem w ręce profesjonalistów sprawia, że załatwianie wszelkich kwestii związanych z pobieraniem czynszu oraz finansami będzie w leżało w gestii zarządcy nieruchomości. Dzięki temu właściciel mieszkania ma zapewniony pewny i stały dochód.

Zarządzanie najmem - brak zaangażowania
Brak zaangażowania

Kompleksowe zarządzanie najmem to idealne rozwiązanie dla właścicieli nieruchomości, którym brakuje czasu lub nie mają doświadczenia. Z nami zyska pewność, że mieszkanie na wynajem będzie przynosić stały dochód i jest dobrze utrzymane. A to wszystko bez konieczności bezpośredniego zaangażowania właściciela lokalu na wynajem.

Zarządzanie wynajmem mieszkań
w Zielonej Górze

Powodów, dla których warto wynająć nieruchomość, jest wiele – może to być przemyślana inwestycja lub nagle odziedziczone mieszkanie. Jednak niezależnie od tego, co stoi za decyzją o wynajmie lokalu, rozwiązanie to może zapewniać stałe źródło dochodu.

Rozumiemy, czego chcą i potrzebują właściciele nieruchomości, a profesjonalny i kompleksowy zakres oferowanych przez nas usług jest gwarancją tego, że nasz klient i jego nieruchomość jest w dobrych rękach. Zapewnimy wsparcie i współpracujemy na wielu płaszczyznach tak, aby uzyskać, jak najlepszy dochód dla właściciela nieruchomości.

Oferujemy wiedzę z zakresu zarządzania nieruchomościami w Zielonej Górze we wszystkich obszarach związanych z posiadanym mieniem i to na każdym etapie cyklu życia inwestycji.

Zarządzanie wynajmem mieszkań w Zielonej Górze
Zajmujemy się sprawami finansowymi

Po naszej stronie leżą wszelkie sprawy związane z finansami, a także kontaktami z najemcą. Z nami zyskujesz pewność, że Twoja nieruchomość będzie przynosić stały dochód, a najem Twojego mienia z uwagi na aspekt finansowy jest bezpieczny.

Kontrolujemy stan mieszkania

Dokładnie sprawdzamy nieruchomość przeprowadzając rutynowe inspekcje. Wszystko po to, by ocenić jej bieżący stan i zidentyfikować wszelkie problemy lub uszkodzenia. Pomaga to udokumentować i kontrolować stan mieszkania przed i po zamieszkaniu przez najemcę. Jest także pomocne w przypadku sporów dotyczących kaucji lub szkód. Utrzymując dobry stan nieruchomości podtrzymujemy jej wartość rynkową oraz atrakcyjność dla kolejnych mieszkańców.

Naprawiamy w razie awarii

Dbamy o to, aby nieruchomość była dobrze utrzymana, a także bezpieczna dla lokatorów. Zapewniamy profesjonalną opiekę, a w razie problemów weryfikujemy źródło awarii, jak i koordynujemy prace naprawcze. Właściciel może przenieść w pełni swoje obowiązki na nas.

Weryfikujemy najemców i interweniujemy, gdy trzeba

Weryfikacja najemcy jest jednym z kluczowych aspektów wynajmu nieruchomości. Dzięki naszym usługom zminimalizujesz ryzyko związane z nieuczciwym lokatorem, a także unikniesz problemów i kosztów związanych z tego typu sytuacją.

Home Staging

To, co ostatecznie zadecyduje o wyborze danej oferty to zdolność do zaprezentowania nieruchomości potencjalnym mieszkańcom. A zarządzenie nieruchomością to także dbałość o szczegóły. Dlatego pomagamy urządzić mieszkanie i przygotowujemy nieruchomość do sprzedaży lub wynajmu zwiększając jej atrakcyjność.

Przygotowujemy profesjonalne zdjęcia i ogłoszenia

Zdjęcia wysokiej jakości podnoszą atrakcyjność nieruchomości i są pierwszą rzeczą jaką widzi potencjalny najemca. Obsługa najmu przez nasze biuro nieruchomości Zielona Góra to gwarancja tego, że profesjonalnie wykonane fotografie i ogłoszenia zostaną umieszczone w odpowiednich mediach wyróżniając ofertę wynajmu na tle lokalnej konkurencji.

Ubezpieczamy

Zarządzenie nieruchomością to także kwestie związane z jej ubezpieczeniem. Dbamy o to, by nasza rola nie ograniczała się jedynie do wyboru polisy. Wyszukujemy najlepsze oferty i upewniamy się, że dane ubezpieczenie zapewni maksymalną ochronę mienia przeznaczonego na najem. Zapewniamy indywidualny charakter umowy ubezpieczenia.

Dbamy o 100% obłożenia

Opieka nad nieruchomością oddaną nam pod zarządzanie to dbałość nie tylko o utrzymanie dotychczasowych najemców, ale także zwiększenie ich obłożenia. Z tego powodu staramy się wyróżnić nieruchomość na tle innych obiektów tego typu. Nasze doświadczenie pozwala nam współpracować ze specjalistami z innych branż, dzięki czemu zwiększamy szanse na wynajem nieruchomości.

Posiadasz nieruchomość na wynajem
w Zielonej Górze?

Skontaktuj się z nami.

  Administratorem Twoich danych osobowych będzie Apego sp. z o.o., Nowogrodzka 31, Warszawa.

  Zarządzaje najmem
  pytania i odpowiedzi

  Zarządzanie najmem - dlaczego warto oddać mieszkanie na wynajem w ręce specjalistów?

  Zarządzanie nieruchomościami na wynajem wymaga czasu i wysiłku. Jeśli ktoś ma trudności z samodzielnym zarządzaniem wynajmem, brakuje mu czasu lub nie ma doświadczenia w wynajmie, zarządca nieruchomości może być odpowiednim rozwiązaniem. Szczególnie, że oddanie mieszkania na wynajem w ręce specjalistów tworzy także profesjonalny dystans pomiędzy właścicielem nieruchomości a jej mieszkańcem. Współpracujemy z lokatorem przez cały okres najmu, co oznacza, że właściciel nie musi kontaktować się bezpośrednio ze swoim najemcą. Skorzystanie z usług zarządcy nieruchomości pozwala również na przeniesienie swoich nie zawsze przyjemnych obowiązków na inny podmiot – naprawa awarii, zaległości z czynszem czy spory dotyczące kaucji to wszystko będzie leżało po stronie zarządcy. Jako zarządca Twojej nieruchomości nie tylko będziemy prowadzić rozliczenia, ale także poinformujemy Cię o wymaganych konserwacjach czy naprawach, uzyskamy wymagane zgody a także zwrócimy kaucję najemcy na koniec umowy najmu.

  Pośrednictwo wynajmu mieszkań - czy zapewnia bezpieczeństwo wynajmującemu?

  ako zarządca nieruchomości zajmujemy się wszelkimi płatnościami związanymi z lokalem przeznaczonym na wynajem – regularna płatność czynszu, w tym monitorowaniem opóźnień w czynszu to jedno. Weryfikujemy także najemcę i dbamy o to, by nieruchomość na wynajem była atrakcyjna dla potencjalnych mieszkańców. Stosujemy także sprawdzoną i bezpieczną umowę najmu, która minimalizuje ryzyko związane z nieuczciwymi lokatorami.

  Pośrednictwo wynajmu mieszkań - czy zapewnia bezpieczeństwo wynajmującemu?

  W zależności od tego, czy w kręgu poszukiwań przyszłego lokatora znajduje się kawalerka typu studio, 2 pokoje czy mieszkanie dla rodziny z dziećmi w Centrum Park znajdzie rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb. Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkania na abonament w kilku pakietach, które różnią się między sobą między innymi wielkością lokali. W ramach comiesięcznej opłaty, która jest uzależniona od wybranego pakietu najemca ma zagwarantowane takie udogodnienia jak:

  Opieka nad mieszkaniem – co wchodzi w jej skład?

  Zatrudnienie zarządcy nieruchomości oszczędza mnóstwo czasu. Do naszych obowiązków należy zazwyczaj:

  • weryfikacja potencjalnych najemców,
  • wypełnienie wszelkich formalności (także przez internet), takich jak sporządzanie, podpisywanie i przedłużanie umów najmu w imieniu właścicieli nieruchomości,
  • pobieranie czynszu,
  • utrzymanie nieruchomości w należytym stanie,
  • organizowanie niezbędnych napraw nieruchomości,
  • dbałość o atrakcyjność ogłoszeń dotyczących danej nieruchomości,
  • przeprowadzanie obowiązkowych przeglądów.

  Nie tylko zarządzamy nieruchomościami w Zielonej Górze, ale także bierzemy na siebie pełny ciężar obowiązków jakie ma właściciel nieruchomości co pozwala nam kompleksowo administrować danym lokalem.

  Ile kosztuje pośrednictwo w wynajmie mieszkania?

  Właściciel płaci zarządcy nieruchomości stałą opłatę lub prowizję od czynszu generowanego przez nieruchomość w okresie jej zarządzania. Ostateczna kwota zależy jednak od tego na jaki zakres usług zdecydował się właściciel nieruchomości.

  Jak się z nami skontaktować?

  Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie.

  Skontaktuj się